logo

Vali Fuat Gürel’in Yenice’de Muhtarları Dinledi

Vali Fuat Gürel, Yenice’de Muhtarları dinledi.

Vali Fuat Gürel, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İl Jandarma Komutanı J. Albay Ali Sefa Yılmaz ve kurum müdürleriyle birlikte Yortan Beldemizde ve Yenice İlçemizde mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya gelerek onların taleplerini ve şikayetlerini dinledi.

İlk olarak Yortan Belediyesini ziyaret eden Vali Gürel ve beraberindeki heyet Yenice Kaymakamı Muhammed Evlice, Yortan Belediye Başkanı Yılmaz Tiryaki, Belediye Meclis üyeleri ile köy ve mahalle

muhtarları tarafından karşılandı.

Yortan Belediye Başkanı Yılmaz Tiryaki’den belediye çalışmaları hakkında bilgiler alan Vali Gürel, mahalle ve köy muhtarlarımızla bir süre sohbet ederek taleplerini dinledi. Yortan Belediye Başkanlığı çıkışında cadde üzerindeki vatandaşlarımızla tek tek tokalaşan Vali Gürel bir süre sohbet ettikten sonra Yortan Beldemizden ayrıldı.

Yenice Meslek Yüksekokulu Anfi Salonunda mahalle ve köy muhtarlarımızla bir araya gelen Vali Gürel toplantı öncesi Yenice Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. İsmail Karacan’ı makamında ziyaret ederek misafirperverliği için teşekkür etti.Daha sonra Yenice MYO Anfi Salonunda yatırımcı kurum müdürlerimiz tarafından ilçemizde ve köylerde yapılan, yapımı devam eden ve biten çalışmalar ile verilen hizmetler hakkında Vali Gürel ve muhtarlarımıza bilgilerin verildiği toplantıya geçildi. Kürsüye gelerek bilgilendirmelerde bulunan kurum müdürlerimize kendi kurumlarını ilgilendiren konularda muhtarlarımız sırayla söz alarak talep ve isteklerini bildirdiler. Muhtarlarımızın tüm taleplerinin değerlendirileceğini ve sorunların çözümü noktasında gerekenin yapılacağını belirten Vali Gürel, sorunlar ve taleplerle ilgili olarak kurum müdürlerine söz vererek, onların da görüşlerini aldı.

Yenice ilçemize gerçekleştirdiği ziyarette İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret eden Vali Gürel, jandarma sorumluluk bölgesindeki asayiş ve trafik durumu hakkında bilgiler aldı.Geçtiğimiz hafta kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Yenice Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanlığı ve Esnaf Odası Başkanlığına iade-i ziyarette bulunan Vali Gürel, Başkanlar Sedat Çakıl, Cevdet Abaoğlu ve Odalarımızın Yönetim Kurulu üyeleri ile bir süre sohbet ettikten sonra Yenice ilçemize gerçekleştirdiği ziyaretini tamamladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?