logo

Vali Gürel, 5000 Evlerdeki Sağlık Kuruluşlarını Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleri

 

 

Vali Fuat Gürel beraberinde İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı ve Özel Kalem Müdürü Mustafa Cücü ile birlikte 5000 Evler Cumhuriyet ASM, Bahçelievler ASM, İl Sağlık Müdürlüğü Ek Hizmet Binası ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde (TRSM) ziyaret ve incelemelerde bulundu.

 

 

Cumhuriyet ASM Doktorları Uzm. Dr. Özge Aksoy Karaağaç, Dr. Tuba Kutlugün, Dr. Tolga Kutlugün ve Ertan Ergin, Bahçelievler ASM Doktorları Dr. Murat Dağdeviren, Dr. Sebiha Daylak Dağdeviren, Dr. Rabia Danış Öztürk ve Dr. Erhan Öztekin’den vatandaşlarımıza sunulan hizmetler hakkında bilgiler alan Vali Gürel, sıra bekleyen hastalara geçmiş olsun temennisinde bulunarak, ASM Doktorlarına ve görevli personele çalışmalarında kolaylıklar diledi.

5000 Evler İl Sağlık Müdürlüğü Ek Hizmet Binasında da incelemelerde bulunan Vali Gürel, devam eden “İleri Yaşam Desteği” Eğitimini ziyaret ederek İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı’dan bilgiler aldı. Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde de incelemelerde bulunan Vali Gürel yetkililerden bilgiler alarak sağlık kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerini tamamladı.

 

 

 

 

 

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?