logo

Vali Gürel, Mahalle Muhtarlarını Dinledi

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleriVali Fuat Gürel, Merkez Mahalle Muhtarlarıyla bir araya gelerek vatandaşlarımız tarafından Muhtarlarımıza iletilen sorun ve talepleri dinledi.

Karabük Valiliği Büyük Toplantı Salonunda Vali Fuat Gürel Başkanlığında yapılan Muhtarlar Toplantısına Vali Yardımcısı İsmail Bayata, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım,  yatırımcı kurum müdürlerimiz ile Merkez Mahalle Muhtarları katıldı.

Kurum müdürlerimiz kendi kurumları tarafından merkez mahallelerimizde planlanan, yapılan, yapımı devam eden ve biten çalışmalar ile verilen hizmetler hakkında Vali Gürel ve muhtarlarımıza bilgiler verdi.

Yatırımcı Kurum Müdürlerimizin yaptığı bilgilendirmenin ardından muhtarlarımız sırayla söz alarak talep ve isteklerini bildirdiler. Muhtarlarımızın tüm taleplerinin değerlendirileceğini ve sorunların çözümü noktasında gerekenin yapılacağını belirten Vali Gürel, sorunlar ve taleplerle ilgili olarak kurum müdürlerine söz vererek, onların da görüşlerini aldı. 

Etiketler: » » » » »
Share
179 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?