logo

Vali Gürel Okul Gezilerine Devam Ediyor

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleriVali Fuat Gürel, okul ziyaretleri kapsamında Şehit Metin Arslan İlkokulu ile KARDEMİR Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek, okul idarecileri, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Sabah mesaisine okul ziyareti ile başlayan Vali Gürel, Şehit Metin Arslan İlkokuluna gerçekleştirdiği ziyarette öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılandı.

Okul Müdürü İlyas Yıldız’dan okul ile ilgili bilgiler alan Vali Gürel daha sonra Anasınıfı öğrencilerini ziyaret etti. Minik öğrencilerle tek tek tanışarak bir süre sohbet eden Vali Gürel miniklere çikolata ikram etti. İlkokul sınıflarını da ziyaret eden Vali Gürel öğrencilerle bir süre sohbet ederek kitap hediye etti. Eğitim hayatlarında başarılar dilediği öğrencilere ailelerine selamlarını iletmelerin isteyen Vali Gürel son olarak okulda görevli öğretmenlerle bir araya gelerek talep ve isteklerini dinledi. Bugün idrak ettiğimiz Miraç Kandillerini kutlayan Vali Gürel, öğretmenlerimize görevlerinde başarılar diledi.

KARDEMİR Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini de ziyaret ederek Okul Müdüresi Fatma Yıldız Cünük’ten okul hakkında bilgiler aldı. Sınıflarıda gezen Vali Gürel öğrencilere derslerinde başarılar diledi. 12. Sınıf öğrencilerine Yükseköğretim Kurumları Sınavında (YKS) başarılar dileyen Vali Gürel öğrencilere kitap hediye etti. Öğretmenler odasında okulda görevli öğretmenlerle bir araya gelen Vali Gürel, Miraç Kandillerini kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.

Vali Gürel’in  gerçekleştirdiği okul ziyaretlerinde İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ve  Milli Eğitim Şube Müdürü Nevzat eşlik etti.Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?