logo

Vali Gürel’den Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleriVali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel beraberinde Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen ile birlikte Kurban Bayramı münasebetiyle, Şehit Ertuğrul Mor ile Şehit Coşkun İşleyen’in ailesini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Şehit Ertuğrul Mor’un anne-babası Saniye ve Muzaffer Mor ile Şehit Coşkun İşleyen’in anne-babası Münevver ve Rüştü İsmail İşleyen’i evinde ziyaret eden Vali Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel şehit aileleriyle sohbet ederek yakın ilgi gösterdiler. Kur-an’ı Kerim Tilavetinin okunduğu ziyaretlerde  Şehit Ertuğrul Mor ile Şehit Coşkun İşleyen başta olmak üzere tüm şehitlerimiz için dua edildi.

Şehitlerimizin geride kalan anne-baba eş ve çocukları ile kardeşleri milletimizin ve devletimizin en kutsal emanetleri olduğu ifade eden Vali Gürel, “Aziz vatan toprakları şehitlerimizin ve gazilerimizin fedakârlıkları sayesinde bizlere vatan olmuştur. Şehitlerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Kurban Bayramı vesilesi ile şehitlerimizi bir kez daha şükran ve minnet duygularıyla anıyor, bütün şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin bayramlarını kutluyorum.” dedi. 

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?