logo

VERGİLİ’den Eski Başkan ERER’e Yanıt Gecikmedi

Geçtiğimiz günlerde basın açıklaması yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet VERGİLİ ”otopark sistemi Ak Parti’den gelen bir gelenektir. Biz onu devam ettiriyoruz. Trafiğin daha kötü bir hal almaması açısından doğru bulduğum bir uygulama” demişti.Rafet VERGİLİ’nin bu söylemlerine istinaden bir açıklamada bulunan eski belediye başkanı Hüseyin ERER ”Bizden sonra belediye başkanı olan Sayın Vergili otopark gelirini bir dernek kurarak oraya aktarmaya başladı.Fakat bu dernek ne yapar ne eder kimse bilmiyor.

Şuan Karabük merkezde bizden sonra her mahalle otopark olarak kullanılmaya başlandı.Gelir ne gider ne kimse bilmiyor. Kimse bir soru soramıyor. Bu nasıl bir çelişki anlamak mümkün değil. Biz iyi niyetli bir sistem kurduk. Şehir merkezinde araçların saatler hatta günlerce park edilmesi hususunu çözmek  ve Karabuksporumuza destek olmak içindi. Ama şuan yapılan otopark sistemi bence çok yanlış kullanılmaktadır.” ifadelerini kullanmıştı.Bu haberimizin ardından Başkan Rafet VERGİLİ sosyal medya hesabından Hüseyin ERER ‘e ithafen bir mesaj yayımladı;

”Sayın Hüseyin ERER Beyin Otopark ihalelerini kimlere nasıl verdiğini, dernekle ilgili otopark paraları nasıl harcandığını bilgilendireceğim. Sayın Hüseyin ERER Bey’in de otopark uygulamalarını açıklayacağım. Sayın Hüseyin ERER bey düğünlerde derneklerde taktığı altınları nereden harcamış önce bunu açıklasın …”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?