logo

YALANCILARIN MUMU YATSIYA KADAR BİLE YANMADI

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleri

 
Yalancıların mumu yatsıya kalmadan söndü.
  Biranda Yenice ve Karabük gündemine iki farklı partinin sevenlerini birbirine düşürerek siyasi bir kaos ortamı oluşturmaya çalışarak seçim alacaklarını zannedenlerin yalanları ortaya çıktı. Sözde MHP Belediye Meclis Üyesi adayı Şevket DEMİRCİ ile Ak Parti Yenice Atatürk Mahalle temsilcisi Mehmet İNAM’I bıçakladığı ve tehdit ederek bıçakla kovaladığı şeklinde kamuoyuna yansımıştı.
Konunun taraflarının arasında seçimle alakası olmayan sözlü bir tartışma olduğu ancak denildiği gibi bıçaklı yada tehdit olayının olmadığı anlaşılmıştı. Konunun tarafları da bugün Yenice de bir araya gelerek barıştıklarını sosyal medya hesaplarında paylaştıkları fotoğrafla duyurdular. Kendi şahsi meselelerin ve tartışmalarının bu şekilde siyasi malzeme yapılmasından rahatsız olan taraflar “Bizim kavgamızda dostluğumuz da kendi içimizde yaşanır. Bunu siyasi malzeme olarak kullananları kınıyoruz. Biz bir aileyiz seçim biter biz yine yüz yüze bakarız. Kimse kusura bakmasın,  bizim üzerimizden kimse siyaset yapmasın. Biz siyasetimizi de kavgamızı da uslübu ile yaparız. Bu şekilde olumsuz haberlere konu olan tartışmamızı kullananlar amaçlarına ulaşamayacaklardır. Bizim aramızda yaşanan kendi şahsi meselemizdir ve bu olayında tatlıya bağladık. “şeklinde konuşarak barıştıklarını ve aralarında siyasi değil kendi şahsi konularda anlaşmazlık olduğunu ve bu olayı da yine kendi aralarında çözüme kavuşturduklarını bıçaklama, darp yada tehdit olayının olmadığını da duyurdular.
Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?

#

YALANCILARIN MUMU YATSIYA KADAR BİLE YANMADI” için 2 Yorum

  1. Muhalif : diyor ki:

    Bu haberinizde kolpa!… yani zoraki alınmış bir fotoğrafın servis edilmesi. bana bunu Zeki ÇAYLI’yı destekleyen birisi yaklaşık 10 gün önce söylemişti. Olayın geçtiği yer Yenice Bağbaşı Market.

  2. Mehmet İnam ağabeyimizin facebook sayfasına girip bakabilirsiniz. Milliyetçi Hareket Partisini destekleyebilirsiniz. Ün, Şan kazanmak için de yapabilirsiniz. Ancak yalan haberler yaparak Allah katında çok büyük günaha giriyorsunuz. Dik olacağız, doğru olacağız. Yaptıklarımızdan ve söylediklerimizden hiçbir zaman geri durmayacağız. Önemli olan kardeşlik. Seçimler geçtikten sonra kimse kimseye başka partinin arkasında yürüyordu diye bakmayacak. 3 günlük dünya için fırıldak olmaya gerek yok.