logo

YANGINA KÖRÜKLE GİDEN İL BAŞKANI VE ADAYLAR

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleri

 
Yangına körükle koşan başkan ve adaylar Yenice’de iki partili arasında yaşandığı iddia edilen bıçaklı tehdit olayının gerçek yüzünü bilmeden kendi sosyal medya hesaplarında da paylaşan Ak parti il başkanı İsmail ALTINÖZ ve Yenice belediye başkan adayı Coşkun GÜVEN’nin yanı sıra CHP Yenice belediye başkan adayı Sabri CEBECİK kendi sosyal medya hesaplarından bıçaklı saldırı olmuş izlenimi vererek paylaşımda bulunmuşlardı.

    Yaşanan bu hadisenin tamamen asparagas ve yalan olduğunun ortaya çıkması sonucu İl başkanı ve Belediye başkan adaylarının yaşanan hadisenin gerçek olup olmadığını araştırmadan tabiri caizse yangına körükle gidercesine siyasete kavga karıştırmaları ise kamuoyun da büyük tepki topladı.
     İl başkanı İsmail ALTINÖZ’ün ve Belediye başkan adaylarının bu olayı siyasi malzeme yapmak yerine birleştirici güç olarak olayı tatlıya bağlamaları gerektiği ancak bu olayı kin ve nefret oluşturacak şekilde olayın gerçek yüzünü bilmeden sosyal medya hesaplarında paylaşmaları seçim kaybetme korkusundan olduğu şeklinde yorumlandı.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?

#

YANGINA KÖRÜKLE GİDEN İL BAŞKANI VE ADAYLAR” için 2 Yorum

  1. Muhalif : diyor ki:

    Karabük asparagas haber sitesinin koordinatörü işte Mehmet İNAM’ın ifadesi:Şevket DEMİRCİ bana bıçakla saldırdı. Onun elinden beni Hakan DEMİRCİ ve kızım kurtardı, bende kaçıp polise sığındım. O servis edilen fotoğraflar barışma fotoğraflarıdır.

  2. Muhalif : diyor ki:

    Birader sen en iyisi bu asparagas haberi kaldır, azıcık takipçin var onlarda bırakacak yoksa!…