logo

Yenice de Coşkun GÜVEN’sizliği

Yenice Ak Parti belediye Başkan Adayı Coşkun GÜVEN büyük haller ve torpiller ile çıktığı Yenice Belediye Başkan adaylığın da umduğunu bulamadı.Seçmeni etkileyebilmek adına sürekli olarak kamu kurum ve kuruluşları ile ve kurum müdürleri ile pozlar vererek insanlar üzerinde bürokrasi baskısı uygulama çabası ise Yenice seçmeni tarafından kabul görmedi.Sosyal medya hesabından sürekli olarak  Kurum müdürleri ile ziyaretlerini paylaşan Coşkun GÜVEN seçmene güven veremedi.

Yaptığı toplantı ve ziyaretlerde rağbet görmeyen ve rakibi Zeki ÇAYLI’yı bir türlü hiç bir şekilde geride bırakamayan GÜVEN son olarak Karabük Defterdarı ile sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşarak üzerine düştüğü notta ” Her daim yanımda olduğunu bildiğim değerli abim Karabük Defterdarımız Osman KOÇAŞ la dünümüz, bugünümüz ve yarına dair planlarımızı paylaştık. Yönetimde istişare ve işbirliği önceliğimiz olacak ” mesajı vererek esnafı da etkileme çabasına girmişti. Yine diğer yandan Daha önce haberlerimize konu olan Coşkun GÜVEN’in ağabeyi olan Mustafa GÜVEN’in Ak Parti ve Cumhurbaşkanı ERDOĞAN hakkında yapmış olduğu paylaşımlar unutulmazken yine sokaklar da Coşkun GÜVEN için oy isteyen Ağabey Mustafa GÜVEN’in Ak Partiye ve Cumhurbaşkanı ERDOĞAN’ın için değil kardeşi Coşkun GÜVEN’e destek istediği de yine konuşulan iddialar arasında.
Ak Parti aday adayı olmadan evvel kendisine yakın isimlere sürekli olarak Eski Karabük Milletvekili Mehmet Ali ŞAHİN tarafından aday yapılacağını söz aldığını beyan etmesi ve bazı duyumlara göre Mehmet Ali ŞAHİN ile akrabalık bağı olduğu da söylenmekte.Ak Partili seçmen tarafından karşılık bulamayan GÜVEN yıllar sonra Ak Parti Yenice Belediye Başkanlığına en uzak isim olarak gösterilmekte.Etiketler: » » » » » » » » »
Share
2554 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?

#

Yenice de Coşkun GÜVEN’sizliği” için 1 yorum

  1. Ben şu kadar söylüyorum , Zeki Çaylı yı zamanında çok rahat bir şekilde kendi çıkarları uğruna harcayan bazı kişiler şimdi tutmuş memlekete biz onu yaptık bunu yaptık vs yorumlar yapıyorlar sağda solda hiç alakasız şekillerde milletten oy istiyorlar. Ben Yenice de doğdum yenicede öleceğim. İşin aslı şu ki kentin mimari zeki Çaylı elbette ki devletten destek alarak Projeleri sürdürdü , kimse kendi cebinden para harcayıp yatırım yapmaz değil mi ? Şimdi birileri diyor ki biz İktidara gelemez İsek destek beklemeyin 🙂 Yahu Karabük Başkanı Rafet vergili kendi cebinden mi yaptı onca işi .. göz boyayarak Seçim alınmaz , Karabük Teşkilatı fikir olaraktan Baştan aşağı değiştirilmeli. Devlet adamı Destek olur Adaya , köstek olmaz . Hepimizin Bayrağı al bayrak Aynı çatı altında yaşıyoruz. Söylenen Bazı Sözlere de Pes artık diyoruz . Sayın Zeki Çaylı %60 ile iktidardır. Şimdiden Duyurulur.